.
..: coming soon :..

~ Počas cesty sa smie hrať iba vo vlaku.

Violin Edith

29. června 2014 v 17:44 |  Artists

Meno: Violin Edith | Vek: 18 rokov | Povolanie: Tanečníčka | Hráč: Ellie

Povaha: Violin je inteligentní, ale cholerická dívka, s pár melancholickými rysy. Její reakce lze jen těžko předvídat, protože i maličkost může způsobit opravdový výbuch vzteku. Je dynamická, ctižádostivá a ráda nad někým exceluje. Je vždy přesvědčená o tom, že má pravdu, i když to tak mnohdy není, a když se zmýlí, nerada to uznává. Svým nadřazeným postojem občas ostatní štve. Je velmi netrpělivá. Violin si potrpí na kvalitu a detaily. I když se na první dojem zdá poněkud arogantní a kritická, s lidmi, o které má opravdu zájem a na kterých jí záleží, umí soucítit a projevit o ně starost. Taky si potrpí na spravedlnost a nedopustí, aby se s jejími přáteli špatně zacházelo. Violin bývá navzdory svým cholerickým vlastnostem, často přecitlivělá a zranitelná. Často se neumí rozhodnout. Mnoho času tráví hloubáním ve svých myšlenkách. Neustále v něčem nachází překážky a problémy a často je hledá tam, kde nejsou. Mívá často úzkostlivé a depresivní stavy. Přátelství navazuje poměrně snadno, mnohdy i taková, o která nestojí. O přátele se stará a je jim věrná.

Historia: Violin Prescot chtěla být od malička herečka, vždy ji bavilo vystupovat na scéně. Postupem času nalezla vášeň i v tanci. Během svých koníčků se odřízla od problémů a myšlenek a pomáhalo jí to najít klid. Vyrůstala v běžné rodině s matkou (Elena Prescot), otcem (Claive Prescot) a mladší sestrou Adrianou. Zkoušela spoustu zálib, ale u žádné moc dlouho nezůstala. Jelikož byla inteligentní, dobře se učila, ale nikdy ze sebe neměla ten nejlepší pocit a necítila, že práci odvedla nejlíp jak mohla. Vždy si připadala, že je jen stínem své kamarádky, se kterou chodila do třídy. Viděla v ní dokonalost, které se jen chtěla marně vyrovnat. Mimo ni si přišla dokonalá a sama se sebou spokojená, ale vedle ní si přišla téměř nedůležitá a nechtěná. Ve 14 letech se u ní objevily deprese a na ně brala každý den prášky, které jí měly pomoct se z těchto stavů dostávat. Měla problém se sama v sobě vyznat a nikdy nepřišla na to, kým je. Od malička se jí líbilo jméno Edith, a proto si říká Violin Edith.
  • Nikdy nenašla šťastnou lásku
  • Bojí se tmy a jedovatých zvířat
  • Ráda hraje na scéně a plave, nejraději tančí
  • Nemá ráda horory
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nabelie Nabelie | 30. června 2014 v 11:15 | Reagovat

Ahojte, toto vyzerá ako vážne super stránka. :) Skvelý nápad! Vidím, že ešte vo výstavbe, rada by som sa spýtala kedy bude otvorenie :) A kedy prijímate registrácie. Chcela by som sa registrovať. Ešte pár otázok:
-bude to RPG?
-kde nájdem fotky a animácie?
-"vizitku" urobíte vy?

~Nabelie

2 Team Circus Nocte Team Circus Nocte | Web | 30. června 2014 v 12:27 | Reagovat

[1]: V prvom rade dakujeme, naozaj si to ceníme :)
- Niečo ako oficiálne otvorenie nemáme, registrácie prijímame celý čas takže ak máš záujem, pokojne sa môžeš aj teraz :) Len ako vidíš, zatiaľ nás nie je veľa takže to chce čas :D
- Samozrejme, hrá sa v miestnostiach formou RPG, nič nové.
- Fotky a animácie nájdeš kdekoľvek, stačí si zadať meno osobnosti, ktorú chceš a na googli si niečo určite nájdeš :D (pri animácii skôr "meno gif")
- A áno, tú urobíme my :)

Ak máš ešte otázky, pokojne sa opýtaj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Vymenené ikonky:
Blogy hráčov: