.
..: coming soon :..

~ Počas cesty sa smie hrať iba vo vlaku.

Červenec 2014

Athi Forstsley

7. července 2014 v 17:23 Artists

Meno: Athi Forstsley | Vek: 23 rokov | Povolanie: Krotiteľ tigrov | Hráč: Athi

Povaha: Málo koho k sobě pouští, je drzý, nevychovány, prostý, výbušný, agresivní ale i to u něj nejde poznat jen tak z dálky. To až otevře pusu. Rád si vždy dá jedno nebo dvě piva hned z rána, dříve i bral drogy, začal je brát když byl ve vězení ale teď už je nebere. Málokdy se stane že má svou chvilku a je milý. Nepohrdne ani cigaretou či skleničkou alkoholu. Vtipkuje, i když jeho vtípky párkrát směřují i na něj. Ale je velmi chmurné, když má onu depresivní náladu. Stane se tichým a uzavřeným chlapcem, který utrousí na odpověď jen dvě či tři slova. Aby si někoho oblíbil, musí se dotyčný hodně snažit. Nikdo nikdy neví, jaký bude. Může být jednou takový a podruhé zase takový. Je ale velmi náladový. Velice rád flirtuje s dívkami, jen když jsou pěkné. Ale vztahy bere velice vážně, když už se zamiluje, hlídá si svou druhou polovičku a nenechá si jí vzít. Bojuje o ní. Rád pomůže svým přátelům, lidem co potřebují s něčím pomoc.

Historia: Athi se narodil před čtyřdvaceti roky jednomu páru, jeho rodiče ho čakly ve velmi mladém věku. Když jeho matka byla očkavání, teprve jí bylo čerstvě šeštnáct a otcovi osmnáct. Nezkušení rodiče se ale snažily ho vychovat, s pomocí zase svých rodičů. Dalo by se i trošku říci že byl vychován píše svou babičkou z matčiny strany i otcové. Když rostl, přišli i problémy. Začal zlobit, naříkat, křičet jako každé dítě v tom to období. Velice rád si hral s věcma, na které ani nemohl máknout. Co bylo zakázané, více ho to lákalo. To má i do teď, když jde třeba o ženu která je zadaná, jde po ní do té doby než to nezíská - ale toto se stává málo kdy, skoro nikdy. Radši si vyhledávala nezadané dívky. No, když čas ubíhal a ubíhal, chodil o školy, školy až na střední. Udělal všechno potřebné, chtěl i jít na vysokou ale na tu se vykašlal a rozhodl se se vých v jednadvaceti cestovat po světě, opustil tedy své mladé rodiče s jen jednou velkou taškou, letěl světem. Až zakotvil zde v cirkusu.
  • Má menší tetování a to na zápěstí. (křížek s datumem svého narození)

Chceš vymeniť ikonku?

6. července 2014 v 15:04 | River
Ak máš tiež RPG blog a máš záujem o vymenenie si ikoniek, dolu do komentárov napíš svoj blog a pridaj aj ikonku.
Potom si na blog pridaj našu:


Nabelie DaRai

1. července 2014 v 13:35 Artists

Meno: Nabelie DaRai | Vek: 22 rokov | Povolanie: Krotiteľka koní | Hráč: Nabelie

Povaha: Nabelie je opatrná, nedôverčivá osoba. Krutí pestúni z nej urobili silnú a nepoddajnú. No k dôverným priateľom je milá a verná. Nikdy by ich nezradila. Má dosť výbušnú povahu, preto ju kedysi nazývali "decko diabla". Má umeleckú dušu, a najviac zo všetkého miluje kone. Preto sa aj rozhodla stať krotiteľkou koní. Nikdy nepomyslela na vzťah s mužom. Jej srdce je oddané len prírode a zvieratám. Na javisku je sebavedomá, a ťažko poznať že je plachá. Snaží sa nedať najavo svoju ohnivú povahu, aj keď to je väčšinou ťažké, najmä ak sa stretne s takými zvláštnymi ľuďmi z cirkusu. Vlastne, aj ona je jednou z nich.

Historia: 13.3.1992, piatok trinásteho. O tretej v noci sa drobná žena zvíjala v bolestiach. Rodila už viac ako 3 hodiny a dieťa sa stále nechcelo dostať von. Nakoniec žena zomrela. Dieťa prežilo, ale malo by šťastie keby zomrelo namiesto matky. Otec dával všetku vinu dieťaťu. Za smrť jeho ženy vraj mohlo ono. Nikdy sa nedozvedel ani len pohlavie dieťaťa. Malú Nabelie vtedy odniesli do miestneho sirotinca. Ako to bežne chodilo, pridelili ju pestúnom. Boli k nej krutí, bili ju aj za najmenšiu drobnosť. V dedine sa spoznala s Vennou, milou ženou. Čo bolo najlepšie, mala kone. Tu sa Nabelie naučila jazdiť. Po 10 rokoch jazdenia musela Venna odísť z dediny. Nabelie mala vtedy 16, a na ďalší rok mala opustiť pestúnov. Namiesto toho sa rozhodla utiecť do cirkusu Nocte. Od vtedy je krotiteľkou koní.
  • Má 3 jazvy predstavujúce obdobia jej života: prvá na krku, zo zlého zaobchádzania v pôrodnici druhá na nohe, od pestúnov a tretia na ľavom malíčku, z najlepšieho obdobia života, vtedy spadla z koňa.
  • za talizman považuje len svoju uzdu, ktorú dostala od Venny.
Vymenené ikonky:
Blogy hráčov: