.
..: coming soon :..

~ Počas cesty sa smie hrať iba vo vlaku.

Artists

Athi Forstsley

7. července 2014 v 17:23

Meno: Athi Forstsley | Vek: 23 rokov | Povolanie: Krotiteľ tigrov | Hráč: Athi

Povaha: Málo koho k sobě pouští, je drzý, nevychovány, prostý, výbušný, agresivní ale i to u něj nejde poznat jen tak z dálky. To až otevře pusu. Rád si vždy dá jedno nebo dvě piva hned z rána, dříve i bral drogy, začal je brát když byl ve vězení ale teď už je nebere. Málokdy se stane že má svou chvilku a je milý. Nepohrdne ani cigaretou či skleničkou alkoholu. Vtipkuje, i když jeho vtípky párkrát směřují i na něj. Ale je velmi chmurné, když má onu depresivní náladu. Stane se tichým a uzavřeným chlapcem, který utrousí na odpověď jen dvě či tři slova. Aby si někoho oblíbil, musí se dotyčný hodně snažit. Nikdo nikdy neví, jaký bude. Může být jednou takový a podruhé zase takový. Je ale velmi náladový. Velice rád flirtuje s dívkami, jen když jsou pěkné. Ale vztahy bere velice vážně, když už se zamiluje, hlídá si svou druhou polovičku a nenechá si jí vzít. Bojuje o ní. Rád pomůže svým přátelům, lidem co potřebují s něčím pomoc.

Historia: Athi se narodil před čtyřdvaceti roky jednomu páru, jeho rodiče ho čakly ve velmi mladém věku. Když jeho matka byla očkavání, teprve jí bylo čerstvě šeštnáct a otcovi osmnáct. Nezkušení rodiče se ale snažily ho vychovat, s pomocí zase svých rodičů. Dalo by se i trošku říci že byl vychován píše svou babičkou z matčiny strany i otcové. Když rostl, přišli i problémy. Začal zlobit, naříkat, křičet jako každé dítě v tom to období. Velice rád si hral s věcma, na které ani nemohl máknout. Co bylo zakázané, více ho to lákalo. To má i do teď, když jde třeba o ženu která je zadaná, jde po ní do té doby než to nezíská - ale toto se stává málo kdy, skoro nikdy. Radši si vyhledávala nezadané dívky. No, když čas ubíhal a ubíhal, chodil o školy, školy až na střední. Udělal všechno potřebné, chtěl i jít na vysokou ale na tu se vykašlal a rozhodl se se vých v jednadvaceti cestovat po světě, opustil tedy své mladé rodiče s jen jednou velkou taškou, letěl světem. Až zakotvil zde v cirkusu.
  • Má menší tetování a to na zápěstí. (křížek s datumem svého narození)

Nabelie DaRai

1. července 2014 v 13:35

Meno: Nabelie DaRai | Vek: 22 rokov | Povolanie: Krotiteľka koní | Hráč: Nabelie

Povaha: Nabelie je opatrná, nedôverčivá osoba. Krutí pestúni z nej urobili silnú a nepoddajnú. No k dôverným priateľom je milá a verná. Nikdy by ich nezradila. Má dosť výbušnú povahu, preto ju kedysi nazývali "decko diabla". Má umeleckú dušu, a najviac zo všetkého miluje kone. Preto sa aj rozhodla stať krotiteľkou koní. Nikdy nepomyslela na vzťah s mužom. Jej srdce je oddané len prírode a zvieratám. Na javisku je sebavedomá, a ťažko poznať že je plachá. Snaží sa nedať najavo svoju ohnivú povahu, aj keď to je väčšinou ťažké, najmä ak sa stretne s takými zvláštnymi ľuďmi z cirkusu. Vlastne, aj ona je jednou z nich.

Historia: 13.3.1992, piatok trinásteho. O tretej v noci sa drobná žena zvíjala v bolestiach. Rodila už viac ako 3 hodiny a dieťa sa stále nechcelo dostať von. Nakoniec žena zomrela. Dieťa prežilo, ale malo by šťastie keby zomrelo namiesto matky. Otec dával všetku vinu dieťaťu. Za smrť jeho ženy vraj mohlo ono. Nikdy sa nedozvedel ani len pohlavie dieťaťa. Malú Nabelie vtedy odniesli do miestneho sirotinca. Ako to bežne chodilo, pridelili ju pestúnom. Boli k nej krutí, bili ju aj za najmenšiu drobnosť. V dedine sa spoznala s Vennou, milou ženou. Čo bolo najlepšie, mala kone. Tu sa Nabelie naučila jazdiť. Po 10 rokoch jazdenia musela Venna odísť z dediny. Nabelie mala vtedy 16, a na ďalší rok mala opustiť pestúnov. Namiesto toho sa rozhodla utiecť do cirkusu Nocte. Od vtedy je krotiteľkou koní.
  • Má 3 jazvy predstavujúce obdobia jej života: prvá na krku, zo zlého zaobchádzania v pôrodnici druhá na nohe, od pestúnov a tretia na ľavom malíčku, z najlepšieho obdobia života, vtedy spadla z koňa.
  • za talizman považuje len svoju uzdu, ktorú dostala od Venny.

Violin Edith

29. června 2014 v 17:44

Meno: Violin Edith | Vek: 18 rokov | Povolanie: Tanečníčka | Hráč: Ellie

Povaha: Violin je inteligentní, ale cholerická dívka, s pár melancholickými rysy. Její reakce lze jen těžko předvídat, protože i maličkost může způsobit opravdový výbuch vzteku. Je dynamická, ctižádostivá a ráda nad někým exceluje. Je vždy přesvědčená o tom, že má pravdu, i když to tak mnohdy není, a když se zmýlí, nerada to uznává. Svým nadřazeným postojem občas ostatní štve. Je velmi netrpělivá. Violin si potrpí na kvalitu a detaily. I když se na první dojem zdá poněkud arogantní a kritická, s lidmi, o které má opravdu zájem a na kterých jí záleží, umí soucítit a projevit o ně starost. Taky si potrpí na spravedlnost a nedopustí, aby se s jejími přáteli špatně zacházelo. Violin bývá navzdory svým cholerickým vlastnostem, často přecitlivělá a zranitelná. Často se neumí rozhodnout. Mnoho času tráví hloubáním ve svých myšlenkách. Neustále v něčem nachází překážky a problémy a často je hledá tam, kde nejsou. Mívá často úzkostlivé a depresivní stavy. Přátelství navazuje poměrně snadno, mnohdy i taková, o která nestojí. O přátele se stará a je jim věrná.

Historia: Violin Prescot chtěla být od malička herečka, vždy ji bavilo vystupovat na scéně. Postupem času nalezla vášeň i v tanci. Během svých koníčků se odřízla od problémů a myšlenek a pomáhalo jí to najít klid. Vyrůstala v běžné rodině s matkou (Elena Prescot), otcem (Claive Prescot) a mladší sestrou Adrianou. Zkoušela spoustu zálib, ale u žádné moc dlouho nezůstala. Jelikož byla inteligentní, dobře se učila, ale nikdy ze sebe neměla ten nejlepší pocit a necítila, že práci odvedla nejlíp jak mohla. Vždy si připadala, že je jen stínem své kamarádky, se kterou chodila do třídy. Viděla v ní dokonalost, které se jen chtěla marně vyrovnat. Mimo ni si přišla dokonalá a sama se sebou spokojená, ale vedle ní si přišla téměř nedůležitá a nechtěná. Ve 14 letech se u ní objevily deprese a na ně brala každý den prášky, které jí měly pomoct se z těchto stavů dostávat. Měla problém se sama v sobě vyznat a nikdy nepřišla na to, kým je. Od malička se jí líbilo jméno Edith, a proto si říká Violin Edith.
  • Nikdy nenašla šťastnou lásku
  • Bojí se tmy a jedovatých zvířat
  • Ráda hraje na scéně a plave, nejraději tančí
  • Nemá ráda horory

Quinn Sabel Nightingale

28. června 2014 v 17:50 | River

Meno: Quinn Sabel Nightingale | Vek: 24 rokov | Povolanie: Umelkyňa na hrazde | Hráč: River
Povaha: Quinn je veľmi zložitá. Človek nikdy nevie, čo očakávať - v jednu chvíľu je šťastná a spokojná a odrazu, bez akéhokoľvek dôvodu, je strašne smutná a chce byť sama. Aj preto je s ňou ťažké vychádzať. Ďalším dôvodom by mohlo byť to, že ona sama nevie ako nadviazať nové priateľstvá. Zvykla si na svoju samotu a vo svojej ulite sa cíti príliš zranene, aby sa sama z času na čas prihovorila niekomu cudziemu. Okrem toho s mnohými ľuďmi nezdieľa veľa spoločného - napríklad ani lásku k cirkusu. Akokoľvek je to divné. Napriek tomu táto práca je to jediné, čo ju drží pred definitívnym odchodom z tohto sveta - presnejšie tretím pokusom o samovraždu. Áno, Quinn má samovražedné sklony, no veľa ľudí o tom nevie. Každému Quinn pripadá, akoby ani nepatrila do tohto sveta, akoby nepočúvala, čo ostatní hovoria, nezaujímala sa o dianie vonku, akoby bola ku všetkému ľahostajná, stratená niekde vo svojom vnútri. A je to aj celkom pravda. Je príliš zabratá do vlastného smútku, aby sa zaujímala o okolie. Quinn je veľmi neistá a hanblivá, a priveľmi jej záleží na názoroch druhých, aj keď sa snaží predstierať opak. Ale to sú všetko iba negatívne vlastnosti. Tí, ktorí sa dokážu dostať cez jej myslený múr, zistia, že je vlastne veľmi milá a pokorná osôbka, narozdiel od jej rodiny by ju ani nenapadlo ublížiť niekomu aj keby z toho mala svoj prospech. Možnože nie je práve najpriateľskejšia, ale ak už sa niekto jej kamarátom stane, Quinn je veľmi lojálny a spoľahlivý priateľ. Ale aj tí, ktorí sa ku nej nikdy nedostanú, si môžu všimnúť, ako sa správa, keď cvičí na javisku svoje umenie - akoby jej smútok odrazu zmizol a na scénu prišla úplne iná, nová Quinn, vytrvalé a pracovité dievča plné radosti.

Historia: Vlastným menom Bernadette Corona Blue Dougherty bola druhorodená dcéra úspešného podnikateľa a muža, ktorý sa rád pohyboval mimo zákona, Danna Doughertyho. Ako Bernadette rástla, dobre chápala, že do svojej rodiny nepatrí. Keby mohla byť rovnako úspešná podnikateľka ako jej starší brat August Finch, dychtivá po prevzatí otcovho podniku, alebo aspoň hlúpa, ale krásna ako jej mama Harper... Ale nie, Bernadette bola vždy to divné dievča, akoby odtrhnuté od zvyšku sveta. Neučila sa dobre, nemala veľa kamarátov, nechodievala na večierky, netrávila veľa času s rodinou. Jej rodičia si o ňu rýchlo začali robiť starosti a začala navštevovať psychológov, ktorí jej ponúkali rôzne pilulky a chceli od nej, aby sa s nimi zhovárala o jej pocitoch, ale Bernadette sa cítila iba horšie aj horšie, napriek ľudom, ktorí sa jej snažili pomôcť. Existovala ale jedna vec, ktorá ju vedela potešiť - obloha. Už od mala ňou bola fascinovaná a najviac času trávila na streche, sledovala hviezdy či oblaky a túžila vedieť lietať. Raz sa s tým priznala mame a tá navrhla, aby začala robiť gymnastiku, ktorá možno nie je úplne lietanie, ale je to aspoň pohyb. A Bernadette to skutočne začalo baviť, stalo sa to jej najväčšou vášňou a vyhrávala plno ocenení. No nemohla to robiť večne. Musela dospieť, začať niekde pracovať, nájsť si niekoho... Ale bolo to pre ňu priťažké. Nebola hlúpa, len nenávidela školu, neznášala učenie, nudila sa tam, celý ten systém na ňu proste nefungoval - a jej známky to odzrkadľovali. Jasné, s pomocou otca by sa vedela dostať hocikam, ale to nechcela. Vlastne ani nevedela na akú vysokú školu by sa prihlásila, keď ju bavila iba gymnastika a obloha. A so vzťahmi to tiež nevyzeralo dobre, bola vždy potichu a spolužiaci si o nej mysleli, že je divná, a tak sa s nikým veľmi nestretávala. Ale cítila, že rodičia si prajú, aby v niečom uspela, a ona veľmi, veľmi chcela, aby boli hrdí. Podala si prihlášky na nejaké školy, aj keď ani jednou z nich nebola veľmi nadšená. No potom prišli skúšky. Tak strašne veľa tlaku, tak veľa učenia, taký veľký strach, že neuspeje... Bolo to na ňu príliš. Už taká mladá si pokúsila streliť guľku do hlavy, ibaže náboj sa zasekol. To jej ale zabezpečilo zopár mesiacov na psychiatrii a keď sa vrátila, bolo jej omnoho lepšie. Rozhodla sa pre radikálny krok - vykašlala sa na školu a povedala si, že ide robiť to, čo ju skutočne baví... A pridala sa k cirkusu. Jej rodina z toho nebola ani trochu nadšená, ale radšej cirkus než samovražda, nie? Ako sa pripojila ku Circus Nocte, zmenila si meno z dlhého a staromódneho Bernadette na Quinn Sabel Nightingale a nastali roky, kedy bola skutočne veľmi šťastná. Ale čo bolo najlepšie, zamilovala sa - do ďalšieho umelca na hrazde rovnako ako ona, chlapca s menom Callum. Všetko vyzeralo byť dokonalé a Quinn po toľkých rokoch smútku našla šťastie... Ale potom sa to opäť pokazilo. Pri ich vystúpení niečo nevyšlo a Callum spadol z niekoľko metrovej výšky, ale nie na sieť, ale na tvrdú zem. Nemohol to prežiť. Quinn upadla do hlbokej depresie a opäť sa pokúsila zabiť a znova skončila na psychiatrii. Bola opäť schopná sa z toho vyhrabať, ale už to nikdy nebolo ako predtým. Hlavne jej vzťah ju cirkusu sa zmenil - každé miesto jej iba pripomínalo Calluma. Bolelo ju to, ale nechcela s tým prestať. Veď cirkus bol to jediné miesto, ktoré ju naplňovalo šťastím...
 
 

Reklama
Vymenené ikonky:
Blogy hráčov: